آخرین پادشاهی بود که در وطن مرد، پادشاهان بعد از او همه در فرار و تبعید مردند

آخرین پادشاهی بود که در وطن مرد، پادشاهان بعد از او همه در فرار و تبعید مردند


یه روز گرگ ها حمله میکنن به استدیو #Manoto1 . #رها_اعتمادی هی داد میزنه گرگ گرگ کسی باور نمیکنه.


#پاسخ_به_تاریخ #محمدرضا_پهلوی #سلطنت_طلب عزیز این رو که دیگه من نمیگم علیحضرت فرمودن خودشون: اندکی بعد از تاجگذاری پدرم، من به بیماری حصبه مبتلا شدم؛ و هر روز حالم بیشتر رو به وخامت می رفت، تا آن که یک شب «#علی» (ع) امام اول خودمان را به خواب دیدم. با همان اطلاعات اوان کودکی فوراً متوجه شدم که او کسی جز «علی» نیست؛ زیرا در دست راست خود شمشیر ذوالفقار را داشت. او با دست دیگرش جامی حاوی یک نوع مایع به من خوراند؛ و فردای آن شب تب من فرونشست و حالم به سرعت رو به بهبود نهاد. چندی بعد از آن، در اثناء تابستان موقعی که عازم یک محل زیارتی در کوهستان به نام «#امامزاده_داود» بودم، از فراز اسب به روی تخته سنگی افتادم و از حال رفتم. همراهانم تصور کردند که من مرده ام، اما من حتی خراشی برنداشته بودم. و این البته علتی نداشت جز آنکه موقع افتادن از اسب مشاهده کردم که یکی از قدیسین ما به نام «#عباس» مرا گرفت و بر زمین نهاد. مشاهده آن رویا و این منظره را بعدها مواجهه با صحنه دیگری تکمیل کرد، و آن برخورد با #امام_غایب در نزدیکی کاخ تابستانی شمیران بود؛ این امام بر اساس اعتقادات مذهبی ما باید یک روز ظاهر شود و دنیا را نجات بخشد. ( محمدرضا پهلوي-- کتاب پاسخ به تاريخ )


#رضاشاه #سلطنت #من_و_تو #Manoto1 #رها_اعتمادی پروژهٔ تطهیر راه به جایی نخواهد برد. او تا ابد دستش به خون کسانی چون #کمال‌الملک و #فرخی_یزدی و دیگرانی که به جرم اسائه ادب به مقام همایونی نزد #پزشک_احمدی فرستاد آلوده است. رضا خان را این جوری و با این طور مستندسازی‌ها نمی‌شود تطهیر کرد!


حق با #شاملو بود این ملت حافظه جمعی ندارن. #رها_اعتمادی عزیز سلام منو به عمت برسون بگو بزرگوار عکس بیشتر هم بودها وقت ما تنگ بود و هم سایز عکس بالارفته بود وگرنه اساسی از خجالتتون در میومدیم. #سلطنت #مذهب #شاه_و_شیخ


نظر به زحمات بی کران #رها_اعتمادی در تولید ریپرتاژ آگهی های #سلطنتی بدین وسیله توسط استاد بزرگش #ضرغامی به صورت افتخاری از واحد مستند سازی 20:30 به جهت لیسندگی خستگی ناپذیر #ملکه به مقام ک... لیس برتر سال نائل شد.


#رضا_شاه استدلال رو ببین: متحد الشکل کردن لباس برای حمایت از تولید ملی بوده! برادر ماست مال (#رها_اعتمادی) انتخاب نوع پوشش حق مسلم هرشخصی هست و گرفتن اون فقط نشونه دیکتاتوری هست حالا چه #کشف_حجاب باشه چه #طرح_حجاب. برادر با این توجیه الن هم چادر رو میشه توجیه کرد هم پیراهن یقه آخوندی. مملکت و ملت رو به چی میفروشی؟


#رضا_شاه باز این #رها_اعتمادی دستمال به دست #سلطنت شده. #20:30 باید یه درخواست همکاری براش بفرسته دست به مستندش خوبه.

ارسال یک نظر

پست‌های معروف از این وبلاگ

Volghan Hosseini Friends

طراحی وب سایت