نظر حرام کردند و خون خلق حلال

بعضی وقتا لازمه برگردی گذشته و حلش کنی یا باهاش کنار بیای وگرنه تا آخر عمر اسیرشی.


همه خوشدل که مطرب بزند به تار چنگی من از آن خوشم که چنگی بزنم به تار مویی


گذشته رو اگه به دوش بکشی کمرت خم میشه ولی اگه بذاری زیر پات قدت بلندتر میشه


انواع ازدواج * ازدواج مسلم: ازدواج اول که حق مسلم هر مردی است. * ازدواح مفرح: مردی که از یکنواختی زندگی با همسر اولش خسته شده است، برای تفریح زن دیگری بگیرد. * ازدواج موجه: چرا مردی که زن اولش بچه دار نمی شود یا بیماری دارد، به بهانه های واهی مثل مردانگی و انسانیت و تن دادن به قسمت و صبر در امتحان الهی، به پای او بماند؟ موجه است که در این هنگام هرچه زودتر برای ازدواج بعدی اش اقدام کند. * ازدواج متمم: مرد ببیند چه صفات زنانه ای را دوست داشته که زن اولش ندارد. بعد زنی بگیرد که آن صفت ها را داشته باشد . * ازدواج مثلث: مرد تقوی پیشه کرده و به سه زن قناعت نماید. * ازدواج مربع: مرد تمام چهار زنی را که شرع به او اجازه می دهد بگیرد. * ازدواج ملون: مرد چهار زن بگیرد: سفید پوست، سرخ پوست، سیاه پوست و زرد پوست. * ازدواج منظم: مرد هر شش ماه یک بار زن بگیرد. * ازدواج میسر: مرد هر زنی را که برایش میسر است بگیرد. * ازدواج مشبک: مرد یک شبکه هرمی ازدواج راه بیندازد. به این معنی که هر زنی گرفت، آن زن، چهار زن دیگر را هم به او معرفی کند و او همه آنها را بگیرد. * ازدواج مکرر: مرد آن قدر زن بگیرد تا جانش از فلان جایش در برود.


من موندم چرا از این عدالت عدالتی که احمدی نژاد میگه فقط آلت نصیب ما میشه.


یعنی گ....ین ما رو با اجلاستون. این اجلاس سران عدم تعقل کی تموم میشه آخه.


مطمئنم اگه ادیسون برق رو کشف نمیکرد یه نفر دیگه اینکارو میکرد. ولی بجز زکریای رازی هیچکی نمیتونست الکل رو کشف کنه. این کار تخصص ایرانیه.


یکی از بهترین حس ها مالِ وقتی که ازش جدا میشی میای خونه دستات بوی عطرشو میده


«من نمی گفتم کجایند آن همه بافنده ی رنجور روز را با چند پاس از شب به خلط سینه ای در مزبل افتاده، بنام سکه ای مزدور اخوان ثالث


از هر جیزی که درک درستی در موردش ندارید متنفر نباشید


بگو به خالق بی همتا، بهشت مال خودش باشد فقط اجازه دهد این ملت کمی به حال خودش باشد


سی لیتر سهمیه بنزین اضافه ریختن واسمون یعنی اینکه برید مسافرت این چند روز جلو چشم نباشید. مهمون رودروایسی دار داریم.


تیمای لیگ برتر رو می بینی،شک می کنی جدول لیگ برتره یا جدول مندلیفه آلومینیوم فولاد مس ذوب آهن نفت


نظر حرام کردند و خون خلق حلال


وزارت امور خارجه بریتانیا: به چند دانشجوی ایرانی‌ جهت تسخیر سفارت اکوادور نیازمندیم!


طعم لبات ممکنه جزو 4 مزه اصلی نباشه ولی بهترین مزه هستی که هست ;-)


نتايج المپيک اخير نشون ميده ايرانيها کلا روى تشک موفق ترن :)


دقت کردین؟؟؟ تعداد کسایی که میرن واسه رصد ماه از تعداد کارمندهای ناسا که میخان کاوشگر کنجکاوی رو بفرستن مریخ بیشتره!


یادش بخیر قدیما ده تومان میبردیم مغازه و نیم کیلو پنیر ،یه بسته چای، یه شونه تخم مرغ، دوتا شیشه عسل ،چند کیلو پسته و بادام با خودمون می آوردیم خونه. اما حالا چی؟ همه ی فروشگاه ها دوربین مدار بسته دارن!


چقدر این صحنه آشناست! (حمله چماقدارای شاه 28 مرداد) که بعدشم به ضرب و زور همین چماقدارا و اون شاه مستبدشون از سیاستمدارایی مثل مصدق و دکتر فاطمی و بختیار و ... گرفته تا حتی نویسنده و شاعرای روشنفکری مثل احمد شاملو و ... رو تو زندان یا تبعیدشون کنه تا صدای ارازل و اوباش بلندتر باشه و با منطق همون چماقدارا یه حکومت بدتر بیاد سرکار و بعد ملکه بی تاج بشینه فیلمارو نگاه کنه، اشک تمساح بریزه و ماس مالیشون کنه. انگار از همه چی بی خبر بوده و یهو یه عده ریختن مملکت که ارث پدری بچه هاشه ازش گرفتن.


ممد نبودی ببینی یـــارانه حذف شد


تا جایی كه به یاد دارم اسب ها، درشكه ها را كشیده اند ولی انعام را درشکه چی گرفته ! به چشمان اسب، چشم بند زده بر دهانش پوز بند، تا نبیند و حرف نزند چه آشناست زندگی درشكه چی و اسب هایش...!!

ارسال یک نظر

پست‌های معروف از این وبلاگ

طراحی وب سایت

Volghan Hosseini Friends